Богословське відділення / 11 листопада 2011 р. у приміщенні Чернівецького краєзнавчого музею відбулася перша виставка, присвячена жертвам концтабору Дахау (1933-1945 р.).,
: ГОЛОВНА :: ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ :: НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС :: ВИКЛАДАЧІ :: СТУДЕНТИ :: АБІТУРІЄНТУ :: ВИПУСКНИКИ :
: ХРАМИ :: КОНТАКТИ :: БІБЛІОТЕКА :: Студентське товариство «ACADEMIA ORTHODOXA» :: Державне визнання документів про вищу духовну освіту :: Переведення на навчання/Придбання другої вищої освіти :

Розклад занять



Наш банер




11 листопада 2011 р. у приміщенні Чернівецького краєзнавчого музею відбулася перша виставка, присвячена жертвам концтабору Дахау (1933-1945 р.).
11 листопада 2011 р. у приміщенні Чернівецького краєзнавчого музею відбулася перша виставка, присвячена жертвам концтабору Дахау (1933–1945 р.). На відкриття виставки та вшанування пам’яті загиблих, були запрошені представники місцевої влади, духовенства та викладачів ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Богословське відділення представляла делегація на чолі із методистом відділення доц. свящ. Миколаєм Лагодичем.
s8301888_500
 
Активістами у організації виставки стали учасники ансамблю Богословського відділення ,,Менестрель”, які виконали ряд духовних та народних музичних творів, а саме: ,,Ave Maria” латинською мовою, виконав соліст ансамблю – Олександр Марчук, ,,Святий Боже” музика Петра Ілліча Чайковського, ,,Отче наш” музика Миколая Миколайовича Кедрова, ,,Благослови, душе моя, Господа” музика Кирила Григоровича Стеценка та ,,Гей, пливе кача” українська народна пісня, обробка вокальної формації "Пікардійська терція". 
s8301912_500
 

 В експозиції представлені матеріали, що висвітлюють долю  колишніх в’язнів фашистського концтабору Дахау. Концтабори  були  одним із найжахливіших знарядь  Третього Рейху, призначених для  ізоляції непокірних та примусу їх до рабської праці. Їх налічувалося понад  1630! В них загинуло понад 10 мільйонів людей!

 

s8301901_500
 

 

За матеріалами виставки, у роки війни у фашистське рабство із числа цивільного населення України були примусово вивезені понад 2, 4 мільйона людей. На запитання, скільки з них не повернулися на Батьківщину, скільки загинули від непосильної каторжної праці й поховані у чужій землі, скільки з димом крематоріїв  злетіли у чуже небо – відповіді немає!

 

s8301900_500
 

 

 – Нинішні і прийдешні покоління  повинні знати про жахи  Освенцима, Дахау, Майданека, Равенсбрюка  та інших концтаборів, про їхні газові камери і душегубки, спеціальні крематорії, катування. Мусимо пам’ятати про це, щоб  не допустити його повторення, – прокоментував подію свящ. Микола Лагодич – люди, перебуваючи  там, втрачали власні імена, їх перетворювали на безмовних рабів і  зазначали під номерами. Але у них є власні імена! І повернути їх – наш синівський обов’язок. Тим, хто не дожив до наших днів, – наша шана,  і тим, хто ще тримається  у строю, – сердечна опіка.

 
Прес-служба

Богословського відділення



Версія для друку
Автор: zan-lu
Дата створення: 2011-11-16
Рубрика:
Перегляди: 3380

Пошук

Наші друзі

Івано-Франківський Богословський Інститут ім. преп. Феодосія Манявського

Вища Богословська Академія при Івано-Франківському Єпархіальному Управлінні ПЦУ

Київська Православна Богословська Академія

Дніпровська Духовна Семінарія

Львівська Православна Богословська Академія

Волинська Православна Богословська Академія

cerkva.te.ua

Рівненська духовна семінарія

Львівська духовна семінарія святого апостола і євангелиста Іоана Богослова


eXTReMe Tracker

Пишіть нам. Е-mail:
Всі тексти, зображення, ілюстрації та інший вміст цього веб-сайту є власністю
Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
При використанні будь-якої інформації з даного сайту посилання
на
www.bogoslov.cv.uaОБОВ’ЯЗКОВЕ.