Богослужіння у вівторок першої седмиці Великого Посту з читанням 2-ої частини Великого покаянного канону св. Андрія Критського

19 березня 2013 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, ввечері, в день пам’яті Мчч. 42 в Амморiї: Константина, Аєтiя, Феофiла, Феодора, Мелiсена, Калiста, Васоя та iнших з ними (бл. 845). Знайдення Чесного Хреста i цвяхiв св. царицею Єленою в Єрусалимi (326). Прмч. Конона i сина його Конона (270–275). Прп. Аркадiя Кіпрського (бл. 361). Ікон Божої Матерi Ченстоховської, Шестокiвської i ,,Благодатне Небо”, в університетському храму Трьох Святителів  було звершено Велике Повечір’я з читанням 2-ої частини Великого покаянного канону св. Андрія Критського.

Богослужіння звершив настоятель храму прот. Миколай Щербань у співслужінні клірика університетського храму Трьох Святителів прот. Миколая Лагодича та  свящ. Богдана Сливки – настоятеля парафії св. пророка Іллі м. Заліщики Тернопільсько-Бучацької єпархії.

dscn5428_500

dscn5435_500

dscn5444_500

dscn5452_500

 

ДОВІДКА:

Великий Покаянний канон прп. Андрія Критського – це гімнографічний твір, назва якого відображає головну його тему – покаяння.

Так само він називається Великим і за своїм обсягом, бо містить в собі 250 тропарів, тоді як всі інші подібні твори містять у собі трохи більше 30.

Великий Покаянний канон прп. Андрія Критського ділиться на частини та читається на Великому повечір’ї перші чотири дні Великого Посту, а в четвер п’ятої седмиці того ж посту, на Утрені, читається повністю.

 

Прес-служба

Богословського відділення