Богословське відділення / Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор,
: ГОЛОВНА :: ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ :: НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС :: ВИКЛАДАЧІ :: СТУДЕНТИ :: АБІТУРІЄНТУ :: ВИПУСКНИКИ :
: ХРАМИ :: КОНТАКТИ :: БІБЛІОТЕКА :: Студентське товариство «ACADEMIA ORTHODOXA» :: Державне визнання документів про вищу духовну освіту :: Переведення на навчання/Придбання другої вищої освіти :

Підрозділи
свящ. Ігор Луцан
архиєпископ Герман (Семанчук)
митр. Епіфаній (Думенко)
архиєп. Нестор
доц. прот. Миколай Щербань
протоієрей Миколай Лагодич
прот. Миколай Марусяк
Марчук Олександр Танасійович

Розклад занять



Наш банер




Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор

 nestor111_500

Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор (в миру Андрій Анатолійович Писик) народився 22 травня 1979 р. в смт. Підволочиськ Тернопільської області в родині службовців. В 1996 р. поступив на навчання в Київську Духовну Семінарію, після закінчення якої в 1999 р. продовжив навчання в Київській Духовній Академії. Завершив навчання в КДА в 2003 р. з присвоєнням вченого ступеня кандидата богослів'я за роботу «Досвід православної антропології в творіннях св. Отців та монашеській традиції». Того ж року призначений викладачем КДАіС.

26 жовтня 2000 р. намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм пострижений у чернецтво з нареченням імені Нестор - на честь преподобного Нестора Літописця. Того ж року рукоположений на ієродиякона, а 28 травня 2001 р. Святійший Патріархом Філаретом рукоположений на ієромонаха. З 10 листопада 2003 р. - секретар Патріарха, з 22 лютого 2005 р. - намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва.

Рішенням Священного Синоду від 28 лютого 2006 р. обраний на єпископа Тернопільського і Бучацького. Очолена Святішим Патріархом Філаретом архієрейська хіротонія відбулася 5 березня 2006 р. у Володимирському кафедральному соборі Києва.

23 січня 2012 року піднесений до сану архиєпископа.

13 травня 2012 року згідно рішення синоду (Журнал №19 від 13.05.2012 п.2) призначений керуючим Тернопільсько-Кременецькою єпархією (за сумісництвом).
  

20 жовтня 2012 року згідно рішення синоду (Журнал №33 від 20.10.2012) призначений єдиним керуючим Тернопільсько-Бучацькою і Тернопільсько-Кременецькою єпархіями із титулом "Тернопільський, Кременецький і Бучацький".

13 травня 2017 року, згідно рішення синоду (Журнал №10 від 13.05.2017 р.), у зв’язку з об’єднанням Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ Київського Патріархату з Тернопільською єпархією УПЦ Київського Патріархату в єдину Тернопільську єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату, для архієрея керуючого Тернопільською єпархією визначено титул «Тернопільський і Кременецький».



Версія для друку
Автор: fmykolaj
Дата створення: 2022-03-13
Рубрика: Богослужіння
Перегляди: 7351

Пошук

Наші друзі

Івано-Франківський Богословський Інститут ім. преп. Феодосія Манявського

Вища Богословська Академія при Івано-Франківському Єпархіальному Управлінні ПЦУ

Київська Православна Богословська Академія

Дніпровська Духовна Семінарія

Львівська Православна Богословська Академія

Волинська Православна Богословська Академія

cerkva.te.ua

Рівненська духовна семінарія



eXTReMe Tracker

Пишіть нам. Е-mail:
Всі тексти, зображення, ілюстрації та інший вміст цього веб-сайту є власністю
Богословського відділення КПБА при ФТФ ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
При використанні будь-якої інформації з даного сайту посилання
на
www.bogoslov.cv.uaОБОВ’ЯЗКОВЕ.